Warunkiem podania wyceny jest przesłanie wyroku lub pełnej dokumentacji czyli faktura, wyrok sądowy, umowy pożyczki oraz inne dokumenty potwierdzające istnienie roszczenia.

WYKRYWANIE PODSŁUCHÓW KRAKÓW

Kolejnym działaniem naszej firmy, w celu zapewnienia Państwu i Państwa Firmom prywatności, jest wykrywanie podsłuchów. Prowadzona przez nas działalność nie jest usługą detektywistyczną, dzięki czemu koszty pracy są znacznie niższe! Zarazem często dysponujemy bardziej zaawansowanym sprzętem i wyszkolonymi pracownikami niż wiele prężnie działających i reklamujących się biur detektywistycznych. Wasza prywatność jest dla nas priorytetem, dlatego działamy sprawnie i szybko. Prowadząc poszukiwania, wiemy, aby dyskretnie wykrywać podsłuchy i kamery zamontowane w najbardziej wymyślnych miejscach. Poszukujemy podsłuchów w telefonach, komputerach, pomieszczeniach biurowych, hotelowych, a nawet w pojazdach.

wykrywanie podsluchow krakow

JAKIE WYKRYWANIE PODSŁUCHÓW PROWADZIMY?

Wykrywanie podsłuchów, które prowadzimy w mieście Kraków i w całej Polsce, można podzielić na aktywne i pasywne:

  • Wykrywanie aktywne – pozwala na wykrycie aktywnych urządzeń działających np. na liniach telefonicznych. Tutaj mamy do czynienia z urządzeniami analogowymi i cyfrowymi. Urządzenia analogowe przez swoją specyfikę są relatywnie proste do wykrycia. Jednakże wykrycie urządzenia cyfrowego cechuje bardzo duży stopień skomplikowania. W tym celu należy użyć zaawansowanego sprzętu, który oczywiście posiadamy i z przyjemnością użyjemy go do pomocy Państwu.
  • Wykrywanie pasywne polega na wykrywaniu urządzeń, które z jakichś powodów przestały działać lub nie zostały jeszcze aktywowane. Sprzęt jest poszukiwany w ścianach, meblach, przedmiotach codziennego użytku. Specyfika działania wykrywaczy zmusza do usunięcia z pomieszczenia wszelkich elementów, które mogłyby zakłócić pracę detektorów.

Stopień zaawansowania naszych urządzeń pozwala na wykrywanie podsłuchów i urządzeń bardzo małych i dobrze zamaskowanych, takich jak nanonadajniki i mikrokamery, których rozmiary często nie przekraczają wielkości małej monety. Znalezione urządzenia zabezpieczamy i przekazujemy klientowi.

Ceny dostosowujemy indywidualnie w zależności od miejsca, w którym będzie przeprowadzana analiza. Brany jest pod uwagę czas i wykorzystywany sprzęt.

Organizujesz konferencję lub spotkanie biznesowe w mieście takim jak Kraków? Obawiasz się podsłuchu lub wycieku danych oraz informacji? Zabezpiecz się przed nieuczciwą konkurencją! Przed organizowanym przez Ciebie spotkaniem, sprawdzimy i zabezpieczymy Twoje spotkanie z klientami oraz pracownikami.

Sprawdzamy również laptopy, tablety, telefony (z systemami Android, iOS, Symbian) pod kątem urządzeń szpiegujących.

WYKRYWANIE PODSŁUCHÓW KRAKÓW I CAŁA POLSKA

Wykrywanie podsłuchów, które prowadzimy w miastach takich jak: Kraków, Katowice, Częstochowa, Kielce czy Radom, nie jest usługą detektywistyczną! Wiedza detektywów na temat teleinformatyki, informatyki i elektroniki często jest ograniczona. Nowoczesne podsłuchy nie są prostymi urządzeniami.

* Prowadzona przez nas działalność nie jest działalnością detektywistyczną i nie prowadzimy działań w tym zakresie!!!

wykrywanie podsluchow krakow

Czy jesteście biurem detektywistycznym?

Nie jesteśmy biurem detektywistycznym i nie prowadzimy działań w tym zakresie, dzięki czemu nasze ceny za wykrywanie podsłuchów są niższe.

W jakich miejscach wykrywacie podsłuchy?

Wykrywamy podsłuchy w pomieszczeniach, w samochodach, telefonach komórkowych, czy też w komputerach.

Czy działamy tylko w Krakowie?

Nie. Prowadzimy działalność w całej Polsce, koncentrując się w Małopolsce i na Śląsku.

Na czym polega wykrywanie podsłuchów?

Wykrywanie podsłuchów polega w głównej mierze na wykorzystaniu specjalistycznych wykrywaczy. Przy ich użyciu skanuje się przestrzeń, gdzie mogłyby się znajdować urządzenia podsłuchujące.

WYKRYWANIE PODSŁUCHÓW KRAKÓW. SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI.
NAPISZ JAK MOŻEMY CI POMÓC.

5/5 - (3 głosów)
Shopping Basket