Warunkiem podania wyceny jest przesłanie wyroku lub pełnej dokumentacji czyli faktura, wyrok sądowy, umowy pożyczki oraz inne dokumenty potwierdzające istnienie roszczenia.

WINDYKACJA WARSZAWA
WINDYKACJA WARSZAWA

Windykacja Warszawa

Oferta kancelarii Fonsuris obejmuje windykację w Warszawie. Zajmujemy się odzyskiwaniem długów i należności w niezwykle skuteczny sposób. Egzekwowanie zadłużenia na terenie Warszawy to kompleksowe czynności formalno – prawne. Przygotowanie dokumentacji, dialog z dłużnikiem, na życzenie wnikliwy wywiad gospodarczy, przygotowanie dokumentacji i reprezentacja w sądzie. Współpracujemy z klientami firmowymi oraz osobami fizycznymi. Każdą sprawę rozpatrujemy indywidualnie, dobierając wykorzystywane środki i metody tak, aby proces windykacji był jak najkrótszy i najbardziej efektywny.

 

WINDYKACJA W WARSZAWIE – FONSURIS TO PROSTY SPOSÓB NA ODZYSKANIE DŁUGÓW

W branży windykacyjnej działamy od wielu lat. Przez ten czas zbudowaliśmy zespół specjalistów, prawników i radców prawnych, którzy wykorzystując swoją fachową wiedzę, przekuwają swoje działania w sukces naszych klientów. Metodologię postępowania opieramy na dialogu i polubownych sposobach osiągnięcia celu. Przez cały okres działania, naszym priorytetem pozostaje dobre imię zleceniodawcy i skuteczne działanie w literze prawa.

Jeśli borykasz się z dłużnikami w Warszawie, zapraszamy do kontaktu, pomożemy ci rozwiązać twoje problemy.

NIE CZEKAJ AŻ TWÓJ DŁUG SIĘ PRZEDAWNI!
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI I SKORZYSTAJ Z NASZYCH USŁUG!

KANCELARIA WINDYKACYJNA WARSZAWA

Oceń stronę
Shopping Basket