Warunkiem podania wyceny jest przesłanie wyroku lub pełnej dokumentacji czyli faktura, wyrok sądowy, umowy pożyczki oraz inne dokumenty potwierdzające istnienie roszczenia.

Windykacja Radom
Windykacja Radom

Windykacja Radom

Świadczymy usługi windykacji na terenie Radomia. Fonsuris to kancelaria prawno-windykacyjna. Nasza oferta obejmuje doradztwo oraz odzyskiwanie należności. Do każdej współpracy podchodzimy w sposób bardzo zindywidualizowany. Oceniając ryzyka, dostępne metody działania, dokonujemy wyceny, a metody działania dobieramy tak, aby okazały się skuteczne. Windykacja w Radomiu obejmuje współpracę z osobami prywatnymi oraz firmami.

WINDYKACJA RADOM – SKUTECZNE METODY ODZYSKANIA WIERZYTELNOŚCI

Zespół Fonsuris to doświadczeni specjaliści z wieloletnim stażem w branży. Znamy potwierdzone efektami metody działania, które zakładają odzyskiwanie długów, wykorzystując mediacje, dialog oraz negocjacje. Rozumiemy, że naszym klientom zależy na zachowaniu dobrego imienia, a nasze działania muszą obejmować sposoby zgodne z obowiązującymi przepisami i prawem.
Współpraca z nami, to kompleksowe działania, których efektem jest odzyskany dług. Dokładamy starań, aby skrócić proces i ułatwić naszym klientom procedury, oszczędzając ich czas, nerwy i formalności do niezbędnego minimum.

Jeśli nie możesz poradzić sobie z odzyskaniem swoich pieniędzy i jesteś z Radomia, skontaktuj się z nami.

NIE CZEKAJ AŻ TWÓJ DŁUG SIĘ PRZEDAWNI!
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI I SKORZYSTAJ Z NASZYCH USŁUG!

KANCELARIA WINDYKACYJNA RADOM

5/5 - (1 głosów)
Shopping Basket