Warunkiem podania wyceny jest przesłanie wyroku lub pełnej dokumentacji czyli faktura, wyrok sądowy, umowy pożyczki oraz inne dokumenty potwierdzające istnienie roszczenia.

windykacja małopolska
windykacja małopolska

Windykacja Małopolskie

Odzyskanie pieniędzy od dłużnika bywa zawiłe i problematyczne. Samodzielne próby uzyskania porozumienia spełzają niejednokrotnie na niczym. Dlatego warto powierzyć sprawę profesjonalistom. Działania wyspecjalizowanej firmy mają o wiele wyższą skuteczność i są przez dłużników traktowane w poważniejszy sposób. Prowadzimy windykację w województwie małopolskim.

PRZEKAŻ SPRAWĘ W RĘCE SPECJALISTÓW – EGZEKUCJA NALEŻNOŚCI MAŁOPOLSKIE

Nasze działania są zgodne z prawem i opierają się o negocjacje, na drodze których ustalamy dogodny sposób spłaty. Sprawdzone metody pozwalają skutecznie odzyskiwać należności. Współpracujemy z osobami prywatnymi i firmami na terenie województwa małopolskiego.

Kompleksowa oferta Fonsuris obejmuje analizę, wybór jednej ze sprawdzonych metod windykacji, jej przeprowadzenie wraz z przygotowaniem niezbędnej dokumentacji. Przygotowujemy komplet dokumentów do postępowania sądowego oraz oferujemy pełne wsparcie prawne. Na życzenie świadczymy również usługę wywiadu gospodarczego. Podczas procedury dochodzenia wierzytelności chętnie podejmujemy współpracę z komornikami, wspierając wykonywane przez nich czynności egzekucyjne.

Jesteś z województwa małopolskiego lub okolic? Zapoznaj się z naszą ofertą i odzyskaj swoje pieniądze!

NIE CZEKAJ AŻ TWÓJ DŁUG SIĘ PRZEDAWNI!
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI I SKORZYSTAJ Z NASZYCH USŁUG!

KANCELARIA WINDYKACYJNA MAŁOPOLSKIE

Oceń stronę
Shopping Basket