Warunkiem podania wyceny jest przesłanie wyroku lub pełnej dokumentacji czyli faktura, wyrok sądowy, umowy pożyczki oraz inne dokumenty potwierdzające istnienie roszczenia.

Windykacja Niemcy, Francja, Grecja, Włochy Wraz z egzekucją

Odzyskiwanie wierzytelności na terenie kraju sprawia wielokrotnie problemy, a co dopiero jeżeli wierzyciel mieszka za granicą. W związku z prężnie rozwijającym się eksportem zaczęła rozwijać się również branża egzekwowania należności zagranicznych. Niejednokrotnie bywa jednak tak, że właściciel firmy nie zna języka, nigdy nie był za granicą, brakuje mu również wiedzy odnośnie windykacji lub po prostu ze względu na nadmiar swoich obowiązków nie może zająć się egzekwowaniem swoich wierzytelności zagranicznych. I tu pojawia się nasza nasza Kancelaria Prawno Windykacyjna Fonsuris, zajmujemy się odzyskiwaniem należności zagranicznych na terenie całej Unii Europejskiej, a szczególności windykacja w Niemczech.

Do niedawna firmy angielskie, francuskie czy niemieckie były postrzegane na rynku jako solidny i terminowy płatnik. Sytuacja ta uległa zmianie. Jeżeli w porę nie zadbamy o ściąganie naszego długu może się okazać, że na jego egzekucję jest już za późno. Czas nie działa na naszą korzyść zgodnie z polskim jak i zagranicznym prawem wiele należności może ulec przedawnieniu, dlatego w celu windykacji zaległych należności należy działać świadomie, opierając się na przysługujących nam dostępnych środkach oraz na prawie nie tylko krajowym ale i europejskim. Pamiętajmy, że upomnienie wysłane do dłużnika nie przerywa biegu terminu do przedawnienia roszczenia.

Windykacja w Niemczech
demo-attachment-113-Path-1610

WINDYKACJA NIEMCY
WIndykacja Francja
Windykacja Grecja
Windykacja włochy

Jednym z naszych największych partnerów biznesowych są Niemcy. Dzieje się tak nie tylko przez pryzmat niewielkiej w stosunku do innych krajów dzielącej nas odległości, ale również poprzez wymianę wielu cennych surowców, produktów i półproduktów, które dostępne są tylko w naszym kraju. Windykacja należności zagranicznych ostatnimi czasy stała się bardzo popularna, również i na terenie Niemiec.

Nasza praca to cały katalog działań zmierzających do skutecznej egzekucji zaległych wierzytelności. Windykacja w Niemczech to głównie:

  • skuteczne negocjacje z dłużnikami i wierzycielami,
  • odnalezienie majątku dłużnika,
  • windykacja należności,
  • czynny udział w postępowaniu sądowym i egzekucyjnym w sprawach toczących się na terytorium kraju,
  • czynny udział w postępowaniu układowym z dłużnikami i wierzycielami.

Ponadto za dodatkową opłatą jesteśmy w stanie ustalić dokładny adres zamieszkania wierzyciela. Zapewniamy, że windykacja w Niemczech i wszelkie nasze działania z nią związane są zgodne z prawem, a uzyskane dane są pozyskane za zgodą organów zagranicznych. Nasi pracownicy biegle władają językiem niemieckim co znacznie przyspiesza cały proces odzyskania należności. Windykacja w Niemczech jest jedną z najczęściej przez Nas obsługiwanych. Bardzo często nasze działania przynoszą skutek i już po pierwszym wezwaniu następuje uregulowanie zaległości.

Pierwszym krokiem jaki zawsze podejmujemy są negocjacje, oraz próba określenia stanu majątkowego dłużnika i jego szanse na spłacenie długu. Gdy jednak sytuacja wierzyciela jest trudna sporządzamy ugodę, która zakłada możliwość spłaty zadłużenia na raty. Następuje to jedynie przy zgodzie dwóch stron.

Nasze usługi kierujemy zarówno do małych i dużych przedsiębiorstw, a także osób prywatnych, które mają problem z uzyskaniem swoich zaległych wierzytelności. Pierwszym krokiem jaki muszą Państwo podjąć po kontakcie z nami jest okazanie wszelkich niezbędnych dokumentów związanych z zaległą należnością, następnie na podstawie analizy dokumentów ustalamy wysokość wynagrodzenia za przeprowadzoną windykację. Niestety będą musieli się Państwo uzbroić w cierpliwość z reguły windykacja w Niemczech trwa nie krócej niż 31 dni na etapie polubownym.

Windykacja w Niemczech to również skuteczne uzyskanie klauzuli wykonalności na terenie Państwa Członkowskiego Unii Europejskiej. Gdy Państwa firma uzyskała już z Sądu nakaz zapłaty na dłużnika, a sama egzekucja się przedłuża, ponieważ komornik ma problem ze zlokalizowaniem dłużnika, który bardzo często przebywa już za granicą to komornik wydaje postanowienie o bezskutecznej egzekucji. Wtedy też przysługuje Państwu prawo do złożenia wniosku o wydanie ETE. Jest to dokument pozwalający na egzekucję roszczeń od zagranicznych kontrahentów. Pomagamy w przeprowadzeniu sprawy sądowej i uzyskaniu ETE w tym niezbędnych dokumentów i danych takich jak adres dłużnika oczywiście za dodatkową opłatą.

Ze swojej strony oferujemy kompleksowość usługi, oraz dołożenie wszelkich możliwych starań, aby egzekucja wierzytelności zakończyła się jak najszybciej. Kancelaria Prawno Windykacyjna Fonsuris – windykacja w Niemczech współpracuje komornikami. Skontaktuj się z nami w celu uzyskania większej liczby informacji oraz dokonania bezpłatnej analizy i wyceny windykacji wierzytelności. Bazując na wieloletnim doświadczeniu zapewniamy, że możliwość odzyskania zaległych wierzytelności na terenie Niemiec jest bardzo wysoka. Nie zwlekaj skontaktuj się z nami – Kancelaria Prawno Windykacyjna Fonsuris twoja windykacja w Niemczech.

demo-attachment-113-Path-1610
5/5 - (1 głosów)
Shopping Basket