Warunkiem podania wyceny jest przesłanie wyroku lub pełnej dokumentacji czyli faktura, wyrok sądowy, umowy pożyczki oraz inne dokumenty potwierdzające istnienie roszczenia.

WINDYKACJA RZESZÓW 2
WINDYKACJA RZESZÓW

Windykacja Rzeszów

Kancelaria Prawno Windykacyjna Fonsuris zajmuje się windykacją na każdym etapie sprawy. Rozróżniamy kilka sposobów windykacji. Pierwszy z nich to windykacja polubowna – inaczej droga mediacji między wierzycielem a dłużnikiem, którego reprezentuje nasza kancelaria. W tym momencie prowadzimy konsultacje między stronami, które mają doprowadzić do podpisania porozumienia. Dobrze, jeżeli zakończy się ugodą, a ustalone raty będą wpływać na konto wierzyciela.

Kolejnym Etapem jest windykacja sądowa. Naszym celem jest jak najskuteczniej pomóc wierzycielom w odzyskaniu należności od osób fizycznych, firm oraz różnych instytucji. Cały proces windykacyjny jest procesem złożonym i analizujemy go na podstawie posiadanej dokumentacji. Windykacja sądowa jest najlepszym i najbardziej skutecznym rozwiązaniem sprawy! Po pierwsze mamy nakaz zapłaty z klauzulą wykonalności, który ważny jest lat 10. Po drugie dłużnik zwraca wierzycielowi wszystkie koszty, które ten musi ponieść na początku. Po trzecie, mając prawomocny nakaz zapłaty, trzymamy dłużnika w szachu: DŁUGI SIĘ NIE PRZEDAWNIAJĄ.

WINDYKACJA NALEŻNOŚCI I DŁUGÓW RZESZÓW

Windykacja na podstawie wydanego nakazu to nic innego jak skierowanie sprawy do odpowiedniego komornika sądowego. Przed którym również nasi klienci są reprezentowani przez nasza kancelarię. Tutaj najważniejsze jest złożenie odpowiedniego wniosku i wskazanie jakie czynności komornik ma przeprowadzić. Gdyż to wierzyciel jest zobowiązany do przekazania jak największej ilości informacji na temat majątku dłużnika.

NIE CZEKAJ AŻ TWÓJ DŁUG SIĘ PRZEDAWNI!
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI I SKORZYSTAJ Z NASZYCH USŁUG!

KANCELARIA WINDYKACYJNA RZESZÓW

Oceń stronę
Shopping Basket