Windykacja Białystok
windykacja Białystok 3

WINDYKACJA BIAŁYSTOK


Fonsuris to przede wszystkim windykacja należności i długów w mieście Białystok, jak i całej Polsce. Nasze kompleksowe usługi obejmują odzyskiwanie długów oraz należności. Przyjmujemy nawet najbardziej skomplikowane sprawy i w efektywny sposób dbamy o interesy naszych klientów. Windykacja w Białymstoku obejmuje zarówno sprawy związane z należnościami firmowymi, jak i osób fizycznych.

Odzyskiwaniem zobowiązań zajmujemy się już wiele lat. Mamy doświadczenie i skuteczne metody, które oparte są na polubownych negocjacjach. Windykacja w miejscowości Białystok wymaga znajomości lokalnego rynku, mechanizmów prawnych i wyczucia w prowadzonym postępowaniu. Zespół Fonsuris to doświadczeni prawnicy, radcy prawni i specjaliści, którzy bez trudu obracają się w zagadnieniach prawnych, przepisach i stosują sposoby, których potwierdzona skuteczność pozwala rozwiązać nawet zawiłe zobowiązania finansowe.

W naszej kancelarii każdą sprawę traktujemy indywidualnie. Dotyczy to nie tylko rozliczeń z nami, ale również stosowanych metod egzekucji należności. W zaangażowany sposób, mając na uwadze dobre imię naszych klientów, doprowadzamy do odzyskania długów i zamknięcia sprawy.

NIE CZEKAJ AŻ TWÓJ DŁUG SIĘ PRZEDAWNI! SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI I SKORZYSTAJ Z NASZYCH USŁUG!

windykacja Białystok

PRZEDSTAWICIEL FIRMY FONSURIS W BIAŁYMSTOKU: PANI YULIYA SHYKUNOVA

Kancelaria Windykacyjna Białystok

Czym zajmuje się kancelaria windykacyjna Fonsuris?

Kancelaria Prawno-Windykacyjna Fonsuris zajmuje się pomocą przedsiębiorcą i osobom fizycznym w odzyskaniu swoich należności.

W jakich miastach prowadzimy działalność?

Fonsuris operuje nie tylko w Krakowie, ale także na terenie całej Polski i Unii Europejskiej.

Jak kancelaria windykacja Fonsuris może Ci pomóc?

W Twoim imieniu lub w imieniu Twojej firmy przejedziemy przez całą procedurę odzyskiwania długu. Począwszy od polubownego rozwiązania konfliktu, aż do reprezentacji w sądzie.

Jak szybko mogę odzyskać swój dług?

Proces odzyskiwania długu i należności nigdy w żadnym przypadku nie jest taki sam. Często pierwszy kontakt dłużnika z kancelarią windykacyjną sprawia, że dług jest oddawany. Oczywiście wielokrotnie sprawy mają swój finał w sądzie.

Co to jest windykacja długów?

Windykacja długów oznacza usługę związaną z użyciem wszystkich dostępnych narzędzi prawnych, aby w zgodzie z prawem dług został oddany lub odebrany przez komornika.