Warunkiem podania wyceny jest przesłanie wyroku lub pełnej dokumentacji czyli faktura, wyrok sądowy, umowy pożyczki oraz inne dokumenty potwierdzające istnienie roszczenia.

WINDYKACJA BIAŁYSTOK
WINDYKACJA BIAŁYSTOK

Białystok

Fonsuris to przede wszystkim windykacja należności i długów w mieście Białystok, jak i całej Polsce. Nasze kompleksowe usługi obejmują odzyskiwanie długów oraz należności. Przyjmujemy nawet najbardziej skomplikowane sprawy i w efektywny sposób dbamy o interesy naszych klientów. Windykacja w Białymstoku obejmuje zarówno sprawy związane z należnościami firmowymi, jak i osób fizycznych.

Odzyskiwaniem zobowiązań zajmujemy się już wiele lat. Mamy doświadczenie i skuteczne metody, które oparte są na polubownych negocjacjach. Windykacja w miejscowości Białystok wymaga znajomości lokalnego rynku, mechanizmów prawnych i wyczucia w prowadzonym postępowaniu. Zespół Fonsuris to doświadczeni prawnicy, radcy prawni i specjaliści, którzy bez trudu obracają się w zagadnieniach prawnych, przepisach i stosują sposoby, których potwierdzona skuteczność pozwala rozwiązać nawet zawiłe zobowiązania finansowe.

W naszej kancelarii każdą sprawę traktujemy indywidualnie. Dotyczy to nie tylko rozliczeń z nami, ale również stosowanych metod egzekucji należności. W zaangażowany sposób, mając na uwadze dobre imię naszych klientów, doprowadzamy do odzyskania długów i zamknięcia sprawy.

NIE CZEKAJ AŻ TWÓJ DŁUG SIĘ PRZEDAWNI!
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI I SKORZYSTAJ Z NASZYCH USŁUG!

PRZEDSTAWICIEL FIRMY FONSURIS W BIAŁYMSTOKU: PANI YULIYA SHYKUNOVA

KANCELARIA WINDYKACYJNA BIAŁYSTOK

Oceń stronę
Shopping Basket