Warunkiem podania wyceny jest przesłanie wyroku lub pełnej dokumentacji czyli faktura, wyrok sądowy, umowy pożyczki oraz inne dokumenty potwierdzające istnienie roszczenia.

Windykacja Katowice
Windykacja Katowice

Windykacja Katowice

Kancelaria windykacyjno-prawna Fonsuris to sprawdzony sposób na odzyskanie należności. Zajmujemy się realizacją usług ściągania wierzytelności w Katowicach. Nasza oferta dostosowana jest do potrzeb osób prywatnych i firm. Pracujemy w oparciu o sprawdzone i – co ważniejsze – skuteczne metody windykacji, które pozwalają odzyskać pieniądze od dłużników.

Windykacja na terenie Katowic to zbiór efektywnych i sprawdzonych metod, w których najważniejsze – obok przepisów prawa w Polsce – jest dbanie o dobry wizerunek naszych klientów. Dlatego dokładamy starań, aby stosowane przez nas metody bazowały w głównej mierze na negocjacjach i polubownych umowach, prowadzących do jak najszybszej spłaty długu.

FONSURIS – KOMPLEKSOWA OBSŁUGA ODZYSKIWANIA NALEŻNOŚCI KATOWICE

Wiele zakończonych sukcesem projektów, rosnące grono zadowolonych klientów, wieloletnie doświadczenie naszego zespołu, w którym pracujemy z radcami prawnymi, prawnikami i specjalistami z branży i szeroka wiedza – stanowią podczas współpracy z nami gwaranty sukcesu.

Jeśli jesteś z Katowic i nie możesz poradzić sobie z odzyskaniem swoich pieniędzy, skontaktuj się z nami, zapraszamy!

NIE CZEKAJ AŻ TWÓJ DŁUG SIĘ PRZEDAWNI!
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI I SKORZYSTAJ Z NASZYCH USŁUG!

KANCELARIA WINDYKACYJNA KATOWICE

Oceń stronę
Shopping Basket