ODZYSKIWANIE DANYCH

ODZYSKIWANIE DANYCH | KRAKÓW


Kolejnym profilem naszej działalności jest profesjonalne odzyskiwanie i pozyskiwanie danych z nośników elektronicznych, takich jak dyski twarde, klucze USB itp. Prowadzimy prace w odpowiednio wyposażonych laboratoriach i korzystamy z najnowocześniejszego oprogramowania. Powierzając nam swoje nośniki, drogi Kliencie, masz dużą pewność, że odzyskasz utracone informacje. Dane mogą zostać utracone poprzez uszkodzenia logiczne lub mechaniczne. Do uszkodzeń logicznych zaliczamy np.: nieplanowane formatowanie karty pamięci lub dysku, utratę informacji o partycjach na dysku twardym. Z kolei uszkodzenia mechaniczne często spowodowane są upadkiem sprzętu, uszkodzeniem sprzętu w wypadkach komunikacyjnych, spaleniem, pęknięciami na wskutek działania skrajnych temperatur.

Pierwszym krokiem w długim procesie odzyskiwania danych jest ekspertyza której zadaniem jest określenie stopnia i rodzaju uszkodzeń co pozwala określić nam szacunkowo procent odzyskanych danych oraz cenę i czas realizacji tej usługi. W większości przypadków ekspertyza jest bezpłatna.

Odzyskiwane dane są zabezpieczane, a następnie sporządzany jest raport o ich stanie i ilości. Ceny usług ustalane są indywidualnie z uwzględnieniem stopnia trudności odzyskania/pozyskania i ilości tychże danych. Przyjmujemy urządzenia działające na terenie Polski, całej Unii Europejskiej i niektórych państw spoza wspólnoty.

Pracujemy z następującymi urządzeniami:

  • komputery stacjonarne i laptopy,
  • telefony komórkowe, smartfony i tablety,
  • nośniki danych takie jak karty pamięci, klucze USB itp.,
  • oraz wiele innych urządzeń.
Tim Berners-Lee

Dane są wartościowe i przetrwają dłużej niż systemy same w sobie

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI. NAPISZ JAK MOŻEMY CI POMÓC.