PARTNERZY

PARTNERZY


testDNA Laboratorium Sp. z o.o. testDNA funkcjonuje na polskim rynku od 2003 roku. Przez ten czas ugruntowało sobie pozycję specjalisty z zakresu badań genetycznych w kierunku ustalenia biologicznego ojcostwa i pokrewieństwa. testDNA współpracuje z ponad 20 sądami z całej Polski oraz detektywami i lekarzami. Od marca 2015 roku przy laboratorium działa poradnia genetyczna, a badania można wykonać w ponad 200 oddziałach lokalnych w całej Polsce. Wysoką jakość przeprowadzanych testów potwierdzają liczne certyfikaty przyznawane przez m.in.: Niemieckie Stowarzyszenie Medycyny Sądowej (GEDNAP 48 i GEDNAP 49) oraz International Society for Forensic Genetics (ISFG).

Laboratorium działa zgodnie z procedurami normy ISO 17 025. Badania wykonywane są dwukrotnie, na najwyższej jakości odczynnikach Promega i w oparciu o analizę 24 markerów DNA. Gwarantuje to pewność i jednoznaczność wyniku. Kadrę testDNA tworzy zespół specjalistów z wieloletnim doświadczeniem z zakresu genetyki. Dzięki temu laboratorium wykonuje analizy wszystkich próbek DNA również śladowych takich jak szklanka, z której piła dana osoba, czy włosy z cebulkami oraz plamy krwi i spermy. Podejmuje się niestandardowych przypadków takich jak badania DNA na ojcostwo bez udziału ojca (np. po jego śmierci), przed narodzinami dziecka, czy badanie potencjalnych ojców ze sobą spokrewnionych.

Naszą kancelarię obsługuje biuro rachunkowe Vademecum reprezentowane przez Panią mgr Katarzynę Kęsicką. Biuro Rachunkowe Vademecum oferuje prowadzenie usług księgowych oraz kadrowo-płacowych na terenie kraju. W ramach współpracy oferuje fachową pomoc w każdej sytuacji. Firmy powierzające mu swoją księgowość nie muszą martwic się kontrolami z Urzędów Skarbowych, Zakładów Ubezpieczeń Społecznych, ponieważ zadaniem biura jest reprezentacja jego klientów. Celem firmy jest solidne i efektywne prowadzenie księgowości. Firma oferuje współpracę internetową oraz stacjonarną w jej oddziałach.

Kancelaria Fonsuris nawiązała współpracę z Panią mgr. Iwoną Sochacką – tłumaczem przysięgłym języka angielskiego. Pani Iwona pomaga nam w codziennej pracy przy klientach zagranicznych. jej fachowa wiedza oraz lata praktyki, jak i specjalistyczne uprawnienia pozwalają nam na prowadzenie spraw na terenie całej UE.

Jesteśmy jedyną Polską Kancelarią Komorniczą na terenie Wielkiej Brytanii rozwijającą się w szybkim tempie głównie zajmująca się Nakazami Sądowymi, Europejskimi Tytułami Egzekucyjnymi oraz Europejskimi Nakazami Zapłaty.

Operujemy w kilku krajach Unii Europejskiej między innymi:
Wielka Brytania, Polska, Rumunia, Dania oraz Niemcy.